21 Temmuz 2017 Cuma

Güzellik Derken Part-1

  Herkese selam!

  O kadar uzun zaman olmuş ki yazmayalı, resmen özlemişim, esasen bir kozmetik blogu olan burasını bir reality blog'a çevirmeye karar verdim, reality blog nedir derseniz, günlük gibi birşey aslında, zira son zamanlarda sürekli yeni ürün alıp deneme hevesimi dizginlediğim için, ama ayrıyetten blog yazmayı da çok özlemiş olduğumdan blogumu böyle düzenlemeye karar verdim, aslında iç sesimin yazıya dökülmüş hali diyebiliriz.

  Neyse efendim, o kadar reality dedim dedim ilk konu yine güzellik yörüngesinde mi gitmeliydi B? diye soranlara cevaben diyebilirim ki: hem evet hem hayır.

  Almasam da takipteyim trendleri, bakıyorum ne çıkmış millet neyi almış vs vs, ancak yine de kendi kullandığım ürünlerden beklentim değişmemeye devam ediyor, mümkünse az, pratik, kullanımı kolay ve pigmentli ürünlere tam gaz devam... Zaten bazen görüyorum orda burda: ''pigmenti az ama günlük'' tabirini... Şekerim benim günlükten beklentim zaten fazlaca, niçin hacim vermeyen bir rimelle uğraşayım hacim versin diye kasayım değil mi? atarım gider. Yok kız kullanırım niye atayım ama nefret ede ede jhhldjlglb.

  Güzellik derken yazısının ikinci bölümünde görüşmek üzere, şimdilik çıkmam gerekiyor, kib hehe

  Başak...

Hiç yorum yok: